To je jednoduché…. Začínala jsem s opravdu velmi malým obchůdkem, který se po řadu let postupně rozrůstal až do dnešní podoby. V současnoti je skloubení kamenné prodejny s e-shopem takřka poviností a tak můžeme našim zákazníkům nabídnout větší komfort při vybírání nabízeného zboží. V klidu domova si zákazník může udělat představu o výrobcích, zamluvit si je a poté si je vyzkouší u nás na prodejně. Samozřejmě pokud neodpovídá představa zákazníka o výrobku, nic se neděje a hledáme dál.

Nicméně náš e-shop není pouze pro čáslaváky, ale je otevřen pro celou republiku a tak jsme velice rádi, že máme zákazníky ze všech koutů naší vlasti (až se kolikrát musíme podívat do mapy, kam že to balíček vlastně posíláme).

Naší poviností je dodržovat veškeré obchodní zákony, což samozřejmě děláme, ale navíc se snažíme mít lidský přístup. Jde nám především o spokojenost zákazníka a aby se k nám v budoucnu vrátil, než aby si u nás jednou nakoupil a nebyl zcela spokojený. Proto i do našeho kolektivu si vybíráme nové spolupracovníky společně, abychom si stále měli co říct, protože není nic horšího, než když jdete do práce s nechutí.

A název sport-D je samozřejmě příznačný, souhrný název odvětví + začátečné písmenko mého příjmení.